تکنیکال

تحلیل تکنیکال روزانه فارکس ۱۸ ژوئن (۲۸ خرداد):

دلار آمریکا ین ژاپن USDJPY

پس از جلسه بانک ژاپن، جفت ارز USDJPY به پایین ترین سطح خود در ۱۰۹.۹۲ کاهش یافت. سپس به سطح فعلی ۱۱۰.۲۰ بازگشت. این جفت ارز همچنین بین میانگین متحرک نمایی ۲۵ روزه و ۱۵ روزه و بین کانال صعودی نشان داده شده با رنگ صورتی قرار دارد. هیستوگرام و خط MACD بالاتر از خط خنثی است. بنابراین، احتمالا گاو‌ها قیمت را به سمت مقاومت بعدی در ۱۱۰.۵۷ خواهند برد.

یورو دلار آمریکا EURUSD

جفت ارز EURUSD به پایین‌ترین سطح خود در ۱.۱۸۸۳ کاهش یافت که پایین‌ترین سطح از ۱۰ آوریل است. در نمودار چهار ساعته، این جفت ارز توانسته است به زیر سطح فیبوناچی اصلاحی ۶۱.۸ و میانگین متحرک نمایی ۱۵ روزه و ۲۵ روزه برسد. همچنین قیمت به زیر ابر کومو رفته است. بنابراین خرس‌ها احتمالا قیمت را تا حمایت کلیدی بعدی در ۱.۱۸۰۰ کاهش می‌دهند.

دلار آمریکا دلار کانادا USDCAD

با ادامه قدرت‌گیری دلار امریکا، جفت ارز USDCAD به شدت افزایش یافته است. این جفت ارز در حال حاضر در ۱.۲۴۰۰ قرار دارد که بالاترین سطح از ماه آوریل است. این حرکت قیمت را بالاتر از میانگین متحرک کوتاه مدت و بلند مدت رساند و MACD نیز به رشد خود ادامه می‌دهد. این جفت ارز یک الگوی کف گنبدی تشکیل داده است که معمولا یک سیگنال صعودی است.

منبع: Fxstreet

جهت پیگیری اخبار و تحلیل های فارکس و بازارهای جهانی به کانال تلگرامی UtoFX بپیوندید.