آخرین پیش بینی بانک ها، صندوق های سرمایه گذاری و دیگر موسسات مالی در مورد کریپتوکارنسی‌ها، بیت کوین و ارز دیجیتال در این پست به روز رسانی می‌شود. روی هر کدام از تحلیل‌ها تاریخ انتشار آن درج می‌شود. در صورت به روزرسانی تحلیل‌ها و پیش بینی ها در مورد بیت کوین و هر ارز دیجیتال مطرح دیگر، در کانال تلگرامی UtoFX گزارش داده می‌شود.

 

پیش بینی آنتونی اسکاراموچی موسس صندوق SkyBridge Capital از بیت کوین

تاریخ انتشار: ۲۰۲۱/۰۱/۰۶
منبع: بلومبرگ

آنتونی اسکاراموچی این هفته یک صندوق سرمایه‌گذاری در کریپتوکارنسی تاسیس کرده است و پیش بینی می‌کند دارایی دیجیتال می‌تواند برای یک رشد بزرگ آماده باشد.
او می‌گوید: بیت کوین بهتر از طلا می‌تواند طلا باشد؛ چون راحت‌تر ذخیره می‌شود، سخت‌تر دزدیده می‌شود، بیشتر قابل حمل است، بنابراین انبار ذخیره ارزش در آینده خواهد شد.
صندوق سرمایه‌گذاری در کریپتوکارنسی او، در حال حاضر تا ۴۰ میلیون دلار سرمایه گرد آورده است.
او در ادامه می‌گوید: اگر ارزش بازار بیت کوین بخواهد حتی نصف ارزش بازار طلا (حدودا ۵ هزار میلیارد دلار) شود باید از قیمتی که الان دارد ۱۰ برابر شود. ما به شدت معتقدیم که بیت کوین در مسیری می‌رود که تبدیل به طلای دیجیتال خواهد شد.
قیمت حال حاضر بیت کوین ۳۴۰۰۰ دلار است.

مقایسه بازدهی طلا و بیت کوین از ابتدای سال ۲۰۲۰ تا ۵ ژانویه ۲۰۲۱
پیش بینی بانک جی پی مورگان از قیمت بیت کوین

تاریخ انتشار: ۲۰۲۱/۰۱/۰۵
منبع: بلومبرگ
بانک جی پی مورگان قیمت ۱۴۶ هزار دلار را برای بیت کوین در بلندمدت پیش بینی می‌کند. قیمت بیت کوین در حال حاضر بیت کوین ۳۱۶۲۰ دلار است.
جی پی مورگان این هدف قیمتی را چند ساله می‌داند و استراتژیست این بانک می‌گوید: بیت کوین زمانی به این قیمت دست خواهد یافت که تلاطم قیمتی این ارز همچون طلا شود و پویایی آن کمتر شود.

نمودار قیمت بیت کوین تا ۵ ژانویه ۲۰۲۱

بیشتر بخوانید: