تحلیل تکنیکال روزانه فارکس ۲۵ شهریور – سشن اروپا

دلار آمریکا دلار کانادا USDCAD

جفت ارز USDCAD پس از این داده تورمی کانادا بهتر از پیش‌بینی‌ها منتشر شد به محدوده ۱.۲۶۲۳ رسید. در تایم فریم ۳۰ دقیقه این جفت ارز پایین‌تر از میانگین متحرک ۲۵ حرکت می‌کند. همچنین قیمت پایین‌تر از مقاومت کلیدی هفتگی ۱.۲۷ معامله می‌شود. اندیکاتور RSI به منطقه اشباع فروش ۳۰ نزدیک شده است و مکدی پایین‌تر از سطح خنثی قرار گرفته است. احتمالا این جفت ارز روند نزولی را تا محدوده حمایتی مهم ۱.۲۵۹۷ ادامه دهد.

نمودار ۳۰ دقیقه USDCAD
تحلیل سنتیمنت روزانه فارکس را از اینجا مطالعه کنید
تحلیل سنتیمنت فارکس ۱۶ سپتامبر/ ۲۵ شهریور
جفت ارز یورو دلار EURUSD

جفت ارز EURUSD پیش از انتشار شاخص خرده فروشی آمریکا در محدوده کوچکی نوسان می‌کند. قیمت حوالی ۱.۱۸۱۰ و در داخل مستطیلی که به رنگ قرمز کشیده شده است، معامله می‌شود. محدوده حمایتی و مقاومتی این جفت ارز محدوده‌های ۱.۱۸۰۰ و ۱.۱۸۳۰ هستند. این جفت ارز پایین‌تر از میانگین متحرک ۲۵ معامله می‌شود و اندیکاتور RSI در منطقه خنثی است. احتمالا این جفت ارز در همین محدوده نوسانی باقی خواهد ماند.

نمودار ۳۰ دقیقه EURUSD
نفت WTI

نفت WTI پس از گزارشات اوپک و IEA رشد کرد. قیمت به محدوده ۷۳.۲۰ رسید که بالاترین قیمت از اوایل ماه آگوست است. قیمت بالاتر از خط گردن الگوی سر و شانه معکوس معامله می‌شود. همچنین قیمت بالاتر از میانگین‌های متحرک ۲۵ و ۵۰ معامله می‌شود و اندیکاتور RSI به محدوده اشباع خرید وارد شده است. احتمالا نفت روند صعودی خود را ادامه می‌دهد.

نمودار ۴ ساعته نفت WTI

منبع: FXstreet

جهت پیگیری اخبار و تحلیل های فارکس و بازارهای جهانی به کانال تلگرامی UtoFX بپیوندید.