تحلیل تکنیکال روزانه فارکس ۸ آذر – سشن اروپا

 

شاخص نزدک ۱۰۰ NDX

شاخص نزدک به دلیل کشف گونه جدید ویروس کرونا، سقوط سنگینی داشت. این شاخص به محدوده ۱۶۰۵۰ رسید که پایین‌ترین سطح از ۱۵ نوامبر بود. این شاخص پایین‌تر از نقطه چین‌های اندیکاتور Parabolic SAR و میانگین متحرک ۲۵ معامله می‌شود. اندیکاتور RSI و مکدی نیز افت کردند. بنابراین این شاخص احتمالا همچنان افت خواهد کرد و به محدوده حمایتی ۱۵۷۰۰ خواهد رسید.

نمودار ۴ ساعته NDX100
تحلیل سنتیمنت روزانه فارکس را از اینجا مطالعه کنید
تحلیل سنتیمنت فارکس ۲۹ نوامبر/ ۸ آذر
جفت ارز یورو دلار EURUSD

جفت ارز EURUSD امروز به محدوده ۱.۱۳۱۷ رسید که بالاترین سطح از ۲۲ نوامبر بود. در تایم فریم ۴ ساعته قیمت بالاتر از میانگین متحرک ۲۵ قرار گرفته و حوالی محدوده فیبوناچی اصلاحی ۲۳.۶% معامله می‌شود. اندیکاتور RSI و Stochastic هر دو رشد کردند. احتمال می‌رود این جفت ارز امروز رشدی داشته باشد.

نمودار ۴ ساعته EURUSD
جفت ارز دلار آمریکا دلار کانادا USDCAD

جفت ارز USDCAD به بالاترین سطح از ۲۳ سپتامبر رسید. قیمت به محدوده ۱.۲۷۹۰ رسید که نسبت به کف قیمتی ماه اکتبر یعنی محدوده ۱.۲۲۸۵، رشد قابل توجهی داشته است. این جفت ارز در تایم فریم ۴ ساعته بالاتر از تمام میانگین‌های متحرک قرار گرفته است. اندیکاتور مکدی و RSI نیز رشد کردند. بنابراین پیش‌بینی می‌شود پیش از سخنرانی فردا پاول، رئیس بانک مرکزی آمریکا، این جفت ارز رشدی داشته باشد.

نمودار ۴ ساعته USDCAD

منبع: FXstreet

جهت پیگیری اخبار و تحلیل های فارکس و بازارهای جهانی به کانال تلگرامی UtoFX بپیوندید.