جفت ارز یورو دلار EURUSD

جفت ارز  EURUSD در سشن معاملاتی آسیا نوسانات کمی را تجربه کرد. در تایم فریم ۳ ساعته این جفت در محدوده ۱.۲۱۸۳ معامله می‌شود که کمی پایین‌تر است خط روند بالایی کانال نزولی است. این جفت ارز همچنین حوالی میانگین متحرک ۲۵ روزه معامله می‌شود. به نظر می‌رسد این جفت ارز در حال تشکیل الگوی سر و شانه است که معمولا سیگنال روند نزولی را به ما می‌دهد. اندیکاتور RSI به سطح خنثی ۵۴ رسیده است. بنابراین انتظار می‌رود این جفت ارز روند نزولی خود را ادامه دهد. هدف قیمتی اول محدوده ۱.۲۱۰۰ است که خط روند پایین کانال در آن‌جا قرار دارد.

نمودار ۳ ساعته EURUSD
اتریوم به دلار ETHUSD

اتریوم به دلار آمریکا (ETHUSD) بعد از افتی که روز گذشته داشت، تغییر چندانی نکرده است. این رمزارز حوالی ۲۴۶۶ دلار معامله می‌شود که کمی از کف روز گذشته (۲۳۰۰ دلار) فاصله دارد. اترویم در تایم فریم ۴ ساعته پایین‌تر از خط روندی که الگوی پرچم‌ سه ‌گوش (pennant) را تشکیل داده معامله می‌شود. اندیکاتور RSI در منطقه اشباع فروش قرار گرفته است. احتمالا با توجه به منفی بودن سنتیمنت بازار رمزارزها این رمزارز به افت خود ادامه خواهد داد.

نمودار ۴ ساعته ETHUSD
جفت ارز دلار استرالیا به دلار نیوزیلند AUDNZD

پس از خبر داده‌های تورمی چین جفت ارز AUDNZD کمی افزایش یافت. در تایم فریم ۴ ساعته الگوی سر و شانه معکوس شکل گرفته که معمولا سیگنال ادامه روند صعودی را به ما می‌دهد. همچنین این جفت ارز بین محدود حمایتی و مقاومتی مهم ۱.۰۶۹۲ و ۱.۰۸۰۰ نوسان می‌کند و کمی بالاتر از میانگین‌های متحرک ۲۵ و ۱۵ قرار گرفته است. هیستوگرام (Histogram) در اندیکاتور مکدی بالاتر از سطح خنثی قرار گرفته است. بنابراین انتظار داریم این جفت ارز تا سطح مقاومتی ۱.۰۸۰۰ رشد داشته باشد

نمودار ۴ ساعته AUDNZD

 

منبع: Fxstreet

جهت پیگیری اخبار و تحلیل های فارکس و بازارهای جهانی به کانال تلگرامی UtoFX بپیوندید.